.
×

Si e kaloi Kim natën e ndërrimit të moteveKim Kardashian ka mohuar se është shtatzënë dhe se në martesën e saj me reperin Kanye West ka probleme.
“Nuk jam shtatzënë, unë dhe Kanye nuk kemi probleme martesore”, ka shkruar ajo në Twitter.

Ndërkohë ka treguar se si e ka kaluar natën e ndërrimit të moteve, duke thënë se ajo Kanye dhe vajza e tyre një vjeçare North.

“Familja West po gatuajnë, po shikojnë filma dhe po relaksohen sonte”, ka shkruar ajo.