.
×

Shyhreti publikon fotografi me vajzën dhe dhëndrin, ja sa bukur duken (Foto) 

 

Këngëtarja jonë e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, është mësuar që të jetë në qendër të vëmendjes, çdo gjë që poston bëhet lajm dhe ndjeket nga të tjerët.

Së fundi ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet me bashkëshortin dhe vajzën me dhëndër.

Dhe padyshim që duken mjaft bukur.