.
×

Shyhrete Behluli iu fton që të bëni iftar me tëShyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore.

 

Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës sonë, shkruan ORAvip.

 

 

Shyhretja është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku ka një mori ndjekësish dhe bën postime nga më të ndryshmet.

 

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ku do të përformoi në mbrëmje e cila është titulluar si “Iftar me Shyhrete Behlulin”./