[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shteti në aksion, Policia e Kosovës merr masa në aeroportPolicia e Kosovës ka marrë masa ndaj qytetarëve në Aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”. Dje në aeroport ka pasur fluks të njerëzve, ku kishte mjaft tollovi e madje nuk janë respektuar masat ndaj Covid-19, shkruan Indeksonline.

Ndërsa tani, Policia e Kosovës ka dalë për të parë nga afër nëse qytetarët po mbajnë maska e distancë sociale.

Policia si dhe Inspektoriati vazhdimisht po ndërmarrin operacione dhe veprime të ndryshme. Njëjtë ndodhi edhe sot nëpër qendrat tregtare në Prizren, ku shumë lokale u mbyllen e u dënuan.

Menu Title