[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shpëtim Desku ja realizon dëshirën, këtij vogëlushi ëndrra i bëhet realitetKantautori I njohur Shpëtim Desku kohë më parë ka bërë një ëndërr realitet duke ftuar këtë vogëlush të këndoj këngët e tij të parapëlqyera.

Ai tashmë është bërë I njohur dhe I dashur për publikun, shkruan Botapress.

Dëgjojeni:

VIDEO

Menu Title