[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shpëtim Desku i uron vetes ditëlindjen, ja sa vite i mbush!Nuk ka pritur që të tjerët t’ia urojnë ditëlindjen. E ka marrë telefonin në dorë dhe ia ka uruar vetes ditëlindjen përmes Facebookut. Këtë urim të veçantë di ta bëjë vetëm Shpëtim Desku. një prej moderatorëve më të njohur kosovar dhe autor i Emisionit të njohur “N’Kosovë shou!” shkruan Botapress. Shpëtimi i ka uruar vetes edhe 71 vjet të tjera të lumtura që do të thotë se ai sot feston ditëlindjen e 39-të të tij. Ja urimi që Shpëtim Desku i uron Shpëtim Deskut ditëlindjen: Shpetim Desku, urime ditelindja edhe nja 71 te lumtura , shume je djal i mire lum’t na qe te kemi. I gezofsh me familje e me krejt njerzit qe te dojn edhe ata qe s’te dojn.. mpuq , baju tash!

Menu Title