[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shpërthen profesori Rrahman Paçarrizi: Me ikë prej ketij vendi është faqja e bardhëProfesor dhe analisti i njohur në Kosovë Rrahman Paçarizi ka reaguar në një status në rrjetin social Facebook rreth ku ka shpërthyer për gjndje e rëndë  në vend dhe ikjen e shqiptarëve nga Kosova 20 vjet pas çlirimit,  shkruan Botapress.info

Ky është statusi i plotë i profesorit Paçarizi:

“Unë nuk besoj. Unë nuk mund te besoj. S’ka kush që më bindë se nuk është thjesht hajgare.  Jo, jo dhe jo.

Me ikë prej këtij vendi është faqja e bardhë. Nëse kallxojmë në Europë se çka ka ndodhë, azilin e kemi të sigurt” la shkruar profesori I UP së e analisti i njohur Rrahman Pacarrizi përcjellë Botapress.

Menu Title