[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shpërthen Myrvete Haxholli: Ja kujt u thotë” “Debilla!”Ka shpërthyer opinionistja kosovare Myrvete Haxholli. Kësaj radhe mllefin e saj e ka ndërlidhur me zhvillimet në kufi me Serbinë, përkatësisht defilimet e xhandarmarisë serbe në Karacevë të Kamenicës, shkruan Botapress.
Me këtë rast Myrvet Haxholli ka marrë shkas nga reagimet dhe postimet në Facebook të një shtrese “fejzbukistëve” të cilët kanë kërkuar që veteranët e UCK-së përsëri të ngriten në këmbë e të mbrojnë kufijtë e Kosovës. Këta, Haxholli i ka quajtur: “Debilla!”
Ja postimi i saj në Facebook:
Po i lexoj do komente e postime te idioteve kronik tu ju gjujt veteraneve per rastin e xhandarmerise serbe ne Karaqeve.
Allahile, mos patet qef mu qu veteranet me shku n’kufi, e ju me kqyr derbi live kufinin ne facebook prej shpise shtrete ne kauq?
Juve s’jav ka majte e as nuk guxoni me menu me shku te kufini, a veteranet po u dashka prap me shku se e paskan obligim?
Debilla!

Menu Title