[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shpërthen Melihate Tërmkolli: “Isë, Agim, Lutë, Vjosë, ecni, ecni n’shpi! 

Botapress, 29 Nentor – Ish-deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës Melihate Tërmkolli, ka reaguar pas humbjes së zgjedhjeve në Llap nga LDK-ja.
Tërmkolli tha se Isa Mustafa, Agim Veliu, Lutfi Haziri dhe Vjosa Osmani, duhet të ikin në shtëpi.
““Isë, Agim, Lutë, Vjosë, ecni, ecni n’shpi! Qe 10 vite e më shumë, LDK-në, herë ia “jepni” Hashimit, herë Albinit! LDK, nga fillimi!#MT”.

Menu Title