.
×

Shpërthen humori i zi për Shpënd Ahmetin: Jepi erë Evropës se Prishtinën e flliqe!Botapress, 16 Dhjetor – Pas zgjedhjes së tij si bashkëkryesues i Delegacinit të Kosovës për bisedime me Serbinë, përveç ish bashkpartiakëve të tij nga Vetëvendosja, kanë shpërthyer edhe batutat dhe humori i zi në rrjetet sociale si në Facebook etj shkruan Botapress.

Një lexuese nga Prizreni në statusin e saj ka shkruar: Allahile ku jon do- do qe i thejshin gishtat tu çkru sene t’mira per Shpenin…Shkojme me moton: ” Jepi ere Europes” se Prishtinen e f’lliqe!