.
×

Shpërthen Enca (Foto/ Video)Kënëgëtarja seksi, Enca Haxhija ka postuar fotografi, ku ka treguar gjoksin gjigant dhe shpërthyes që e ka. Gjoksi i Encës është ndër më të mëdhenjtë dhe më seksi në të gjithë estradën shqiptare.

Nuk do mend se Encën dhe asetet e saja do t’i dëshironin të gjithë meshkujt, mirëpo, ende nuk duhet se kush është ai fatlum që ta ketë në dorë Encën.

 

enca3

enca2

enca-ka-gjoksin-me-te-mire-640x330

enca

encaa

10981656_643404399121227_6894671916759738774_n