.
×

Shpërthen Adriatik Kelmendi: Eu Kosovë he vend i kavalierave, artistave dhe futbollit! 

Ka shpërthyer publicisti Adriatik Kelmendi ndaj zhurmës dhe kundërshtimeve të llogos së Federatës së Futbollit të Kosovë. Kelmendi është ndjerë i habitur për këto kontradikta që ndodhin në vendin tonë. “ 53 milionë euro bakshish i japin për autostradë, askush nuk flet për protestë. Nuk iu pëlqen logoja e Federatës së Futbollit, mobilizohen për protestë. Eu Kosovë he vend i kavalierave, artistave dhe futbollit! 🤔

#prioritetet

…ka shkruar në Facebook Adriatik Kelmendi, përcjellë Botapress.