.
×

Shpat Kasapin e dërgon e dashura në policiKëngëtari Shpat Kasapi vazhdon të jetë i vetëm, ndonëse kohë pas kohe përflitet për lidhje me femra të ndryshme. Por, megjithatë, ai thotë se është “single”, shkruan “Kosovarja”. ….

Shpati ishte i fejuar me Afërdita Dreshajn dhe kjo ishte lidhja më publike e më e mediatizuar e tij. Por, siç kuptojmë, ai e kishte edhe një të dashur tjetër, me të cilën nuk i kishte punët gjatë gjithë kohës në rregull, bile disa herë kishin pasur probleme, shkruan “Kosovarja”

 

 

PËR MË SHUMË KLIKO NË REKLAMËN NË VAZHDIM