[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shpat Kasapi prezanton ‘Nusen’shpat KasapiShpat Kasapi vjen me një befasi.Shpat Kasapi si një numër i madh këngëtarësh ka zbuluar këngën e tij të re në xhirimet e fund vitit, të cilën e ka publikuar gjatë mbrëmjes së kaluar.

.Kënga me tekstin e shkruar nga Kreshnik Avdiu, orkestrimin nga Ardian Kastrati, mban titullin ‘Nusja’ dhe është e kompletuar edhe nga ana vizuale. Në linkun e më poshtëm mund ta gjeni këngën e fundit të Shpatit të titulluar ‘Nusja’.

Menu Title