.
×

Shokuese! Nëna hidhet nga ura bashkë me djalin 10 vjeçU hodh nga një prej urave më të larta në Kolumbi, duke marrë me vete edhe djalin 10 vjeç. Një hedhje nga mbi 100 metra lartësi, e cila rezultoi vrastare për të dhe të miturin. Gjithë skena u filmua nga telekamerat dhe noa.al e sjell në videon më poshtë!

Një veprim drithërues, ku pavarësisht ndërhyrjes së shërbimeve të sigurisë, nuk u ndalua dot.

Ngjarja tronditëse u shënua të enjten që lamë pas, në zonën e Tolima, ku 32-vjeçarja Jessy Paola Moreno Cruz, mbante shtrënguar djalin e saj May Ceballos dhe kërcënonte se do hidhej prej andej, teksa kalimtarë të rastit dhe ekipet e specializuara, i kërkonin që të mos e bënte.

Por me fëmijën në krahë, gruaja u hodh në hapësirë, duke shokuar të pranishmit.

Mësohet se Jessy Paola Moreno Cruz kishte pasur probleme financiare dhe së fundmi e kishin nxjerrë nga shtëpia. Ishte e dëshpëruar, pasi prej disa ditësh kishte jetuar në rrugë bashkë me djalin.

Ju që doni ta shihni videon mund të klikoni këtu, KUJDES, PAMJE TË RËNDA!