[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shokuese, çfarë po ndodh: 175 të infektuar me Covid-19 në Maqedoninë VerioreMinistria e Shëndetësisë e Maqedonisë Veriore njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 175 raste të reja me Kovid-19 dhe atë në:

Shkup-131, Kumanovë – 24, Shtip-2, Prilep-2, Tetovë-5, Strugë-2, Veles-4, Ohër-1, Gostivar-2, Sveti Nikole 1, ndërsa janë shëruar 18 pacientë.Gjatë 24 orëve të fundit nga Covid19 kanë vdekur 5 persona edhe atë, 3 në Shkup, 1 në Prilep dhe 1 në Gostivar.

Menu Title