[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shokon shoqja e ngushtë, hedh adoleshenten nga uraVideoja e një vajze 16-vjeçare, të cilën e hedhin nga një urë në lartësi të konsiderueshme, pa dëshirën e saj, është duke bërë xhiron e internetit.

Në pamje duket shoqja e vajzës, e cila e shtyn këtë të fundit nga lartësia, edhe pse vajza thotë herë pas here “Jo”.Jordan Holgerson u kap në kamera tejet nervoze buzë “Moulton Falls” në lumin Lewis në Yacolt, Uashington para se miqtë e saj ta shtynin drejt ujit.

16-vjeçarja pësoi lëndime të shumta dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën në spital. Ajo theu pesë brinjë dhe dëmtoi mushkëritë./BP/

Menu Title