[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shikoni top 20 intervistat më qesharake shqip (Video)Intervistat edhe vox popat e qytetarëve janë shpesh komike dhe na bëjnë shumë për të qeshur, shkruan Botapress.info. Kështu janë edhe këto 20 intervista shqiptare të cilat do të ju bëjnë të qeshni me lot.

Edhe pse ato janë publikuar vite më herët, ato prapë arrijnë t’i bëjnë njerëzit të qeshin. Shikoni më poshtë:

VIDEO

Menu Title