[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shikojini si dukeshin dikur Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri në darkë me familje 

 

Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri shumë herë u përfolën për një lidhje ku më pas u dyshua edhe për një fejesë të mundëshme, shkruan Botapress.info

Pas kësaj afërsie me ciftin kishte reaguar ish I fejuari I Dafina Zeqirit duke shkaktuar një përleshje me Vulën.

Një lidhje zyrtare në mes të tyre nuk u aprovua kurrë, ku më pas cifti u distancua dhe tani kanë një shoqëri të mirë./Botapress.info/

Më posht shihni fotografitë e tyre dikur në darkë me familje:

Related image

Related image

 

 

Menu Title