[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shikojeni përballjen e ashpër të Albin Kurtit e Ramush Haradinajt në seancën e Kuvendit 

Në seancën e Kuvendin kryetari I Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti sulmon kryeministrin e vendit Ramush Hradinaj në lidhje me qeverisjen e tij dhe numrin e anëtarëve me të cilën ka krijuar qeverinë, shkruan Botapress.info

Sipas Kurtit një numër kaq I vogël I anëtarëve të AAK-së nuk është e denjë për një qeverisje stabile./Botapress/

Shikojeni videon nga këto kundërshtime:

Kliko Ketu

Menu Title