[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shikojeni luftën që u bë në Terstenik të Drenasit (Video)Janë publikuar pamje të reja të luftës së fundit në Kosovë.

Në këto video që e shihni më poshtë është një ngjarje që është zhvilluar me 5 maj të vitit 1998 në Terstenik të Drenasit, transmeton DrenicaOnline.

Pamjet janë publikuar nga AP dhe janë arkivuar në kanalin e saj në youtube

 

Menu Title