[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Sherr me grushte në çadrën e PD-sëNjë person ka sulmuar sot kreun e Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiun, duke e qëlluar me grushte. Sulmi ka ndodhur brenda çadrës së PD-së para Kryeministrisë.

Po kështu, Policia thotë se është shoqëruar personi që ka sulmuar Spahiun. Ai është Flamur Pirraci, 34 vjeç banues në Tiranë.

Nuk dihet ende shkaku i konfliktit mes tij dhe Spahiut, por Pirraci po merret ne pyetje nga policia.

 NJOFTIMI I POLICISE

Shoqerohet ne komisariatin e policise nr 1 shtetasi Flamur Pirraci, 34 vjeç, banues në Tiranë

Ky shtetas dyshohet se ka qelluar me grusht shtetasin Kreshnik Spahiu gjate tubimit qe po kryet prane ministris se energjitikes

Menu Title