[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shërohet Muhamet Sejdiu dhe bashkëshortja e tij, dolën negativ në testet e Covid-19Këngëtari u uroi shërim të shpejtë atyre që po përballen me koronavirusin Këngëtari i njohur, Muhamet Sejdiu nuk është i prekur me koronavirus.Ai para pak minutash bëri të ditur se pas testit të bërë sot, rezultatet e tij dhe të bashkëshortes së tij dolën negative.

Sejdiu publikoi dy imazhe në facebook, me ç’rast falënderoi Zotin dhe repartin e infektives.

“Lajm i gezueshe ne kto moment pas testit qe bem sot une dhe bashkeshortja ime dulem NEGATIV flm Zotit Dhe repartit Infektives Ne Prishtin Drejtoreshes repartit mikut dhe vendasit tim prof Sali Ahmetit ponjashtu dr Valbonit Dr Shemsedinit teknikve Fitimit dhe Fetiti qe qelluan sonte ktu edhe krejt stafin e infektives ju jeni Hero ju dua flm edhe dr Zeqe Kuqit qe ter kohen ka qen me mua dhe mjeket sherim te shpejt te gjith atyre qe perballen me kete smuje do tja dilni”, shkroi këngëtari krahas postimit. Muhamet Sejdiu dhe bashkëshortja e tij kanë qenë të prekur me koronavirus.

Menu Title