[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shënohet viktima e 27-të me COVID-19 në ShqipëriBurimet e Ora News bëjnë me dije se një 71 vjeçar mbrëmjen e djeshme humbi betejën me Covid-19, duke e çuar në 27 numrin e viktimave të COVID-19.Ai kishte ditë që ishte i shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi” në Tiranë.

Viktima banonte në Durrës.

71 vjeçari kishte dy javë që po qëndronte në spital.Ne oren 11:00 do te jete dhe perditesimi i te dhenave nga Ministria e Shendetesise mbi situaten e COVID-19 ne te gjithe Shqipërinë.

Menu Title