[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shembet trotuari te ‘Rruga C’ për shkak të ndërtimeveBotapress 8 Nëntor – Një pjesë e trotuarit është shembur te ‘Rruga C’ në Prishtinë gjatë ditës së sotme. Sipas informacioneve të para jo zyrtare besohet se askush nuk ka pësuar lëndime.

Siç kanë njoftuar vrojtuesit, shembja e trotuarit ka ndodhur për shkak të punimeve që po bëhen në ndërtim.

Kjo i ka shqetësuar qytetarët që janë detyruar të dalin në vendin e ngjarjes dhe ta shohin se çka ka ndodhur.

Shembet trotuari ne Rrugen C, te Banesat e Tregtise per shkak te punimeve ne ndertim.Komuna e Prishtinës

Publiée par Vrojtuesit e lagjes – Prishtinë sur Vendredi 8 novembre 2019

Menu Title