[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shaqiri shfaqet në fanellën e re të Liverpoolit 

‘The Reds’ së fundi kanë promovuar fanellat për sezonin e ri. Xherdan Shaqiri, i cili është spekuluar shumë nëse do të jetë pjesë e Liverpoolit në sezonin e ri, është fotografuar me fanellë të re, nga kampionët e rinj të Premierligës.

Xherdan Shaqiri ka kaluar dy sezone te Liverpool, duke fituar Ligën e Kampionëve dhe Premierligën.

Në sezonin e parë, ylli me prejardhje nga Kosova, ka regjistruar më shumë paraqitje, ndërsa sezoni i dytë, është përshkruar me shumë lëndime.

Menu Title