[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Selena Gomez e pranon se Justin Bieber ka qenë frymëzim i saj për albumin e riTë hënën, Selena Gomez në mengjes bëri promovimin e albumit të saj.E veshur në kostum ngjyrë portokalli i kishte përshtatur me këpucë ngjyrë të zezë flokët e kapura, makijazh dhe dukej e përsosur, shkruan DailyMail.

Këpucët e kishin një model unik që i shtohej gjallërisë së viteve 70-të.Selena, gjatë prezantimit të albumit u tregua e sinqertë, frymëzim i saj ka qenë ish i dashuri Justin Bieber. Po ashtu, Gomez foli edhe për faktin se si është të jesh person i famshëm dhe përgjegjësitë e tua ndaj publikut.

‘Mua kjo gjë nuk më tërheq edhe aq, unë mendoi se njerëzit shpesh herë  thonë për mu , po kjo është ajo dhe pastaj  më injorojnë‘, tha artistja.

27 vjeçarja, u shfaq e buzëqeshur teksa kalonte rrugëve.‘Rare‘, mban titullin albumi i këngëtares.

Menu Title