[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Seldi në krah të kësaj femreNdarja nga Mimoza ishte aq e bujshme sa fejsesa e Seldit me të.

Por këmgëtari tani po tërheq vëmendjen e publikut me kolegen e tij të re.Në ‘Dance With Me’, u shpall çifti fitues e që ishin Seldi Qalliu dhe Rashel Kolaneci, shkruan lajmi.net.

Dyshja përveç kupës kanë marrë edhe 100.000 lekë. Ishte Alketa ajo e cila ua kumtoi lajmin e gëzueshëm.Seldi dhe Rashel kanë përballë vetes edhe çifte të tjera konkuruese dhe gara sa vjen e bëhet akoma më e fortë./GNW/

Menu Title