[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Seksbomba filipinase godet përsëri, tregon gjoksin dhe trupin fantastikDaphne Joy është e lumtur që pranvera ka nisur. Dhe, për të dëshmuar se sa e gëzuar është për motin më të ngrohtë, modelja filipinase ka publikuar dy fotografi të reja në llogarinë e saj në Instagram.

Seksbomba aziatike është shfaqur me një kostum joshës të larjes, teksa po shijonte një pushim ëndrrash në Bali. Bukuroshja, e cila ka një fëmijë nga lidhja që ka pasur dikur me reperin e famshëm, 50 Cent, i ka treguar po ashtu 1.3 milion ndjekësve të saj se i është nënshtruar një trajtimi laserik. Ajo ka zbuluar se ka hequr qimet nga këmbët, krahët, por edhe nga zonat intime, për t’u dukur sa më seksi.

Menu Title