[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Sabri Fejzullahu tregon se djathin edhe kosin e bën vet dhe nuk e blenKëngetari i njohur Sabri Fejzullahu është shumë i dashur për publikun dhe shumë i pranishem në mediat dhe në rrjetet sociale dhe është pikërisht emri i tij i cili bëhet lajm në shtypin rozë, shkruan Botapress.info

Por diçka së fundmi tregoi Sabriu që nuk e keni ditur deri më tash, ka tregur se konsumon djath dhe kos bio , por jo vetëm kaq ai këto produkte me bylmet thotë se i bën vet si djathin ashtu dhe kosin me qumshtë të dhisë, shkruan Botapress.info

Po ashtu Fejzullahu tregoi që mban edhe dhi në shtëpinë e tij në fshat, shkruan Botapress.

“Unë kam dhi dhe e mbaj në shtëpin time në fshat, pasi e di që është shumë i mirë dhe i dobishëm, por unë kosin dhe djathin i baj vet me qumsht të dhisë, pasi  jam shumë marakli për gjëra të shëndetshme, edhe du me i bërë vetë” tregoi Sabri Fejzullahu, shkruan Botapress.info

 

Menu Title