[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Sabri Fejzullahu sjell këngën e re “Kallem”Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare, Sabri Fejzullahu, ka publikuar projektin më të ri muzikor. “Kallem” titullohet kënga e tij, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Tekstin dhe muzikën e ka realizuar Kreshnik Avdiu, teksa për orkestrimin është përkujdesur Drinor Zyberaj.

Projektin tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, YouTube, dhe besohet se do të mirëpritet nga fansat e artistit Fejzullahu.

Përkundër viteve dhe karrierës së bujshme profesionale, ai vazhdon të jetë tejet aktiv dhe i angazhuar si në muzikë e po ashtu edhe në koncerte të ndryshme.

Ai javën e kaluar festoi ditëlindjen e 72-të, me mbi gjysmë shekulli karrierë, ndërsa mbetet shumë i kërkuar gjithandej.

Menu Title