[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Sabri Fejzullahu po feston ditëlindjen e 73-tëDita e sotme është e veçantë për familjen Fejzullahu.Këngëtari i cili numëron një karrierë muzikore mbi 40 vite po feston ditëlindjen e tij të 73-të. Urime i parë për Sabri Fejzullahun ka ardhur nga bashkëshortja e tij, Nera e cila i ka dëshiruar jetë të gjatë me nipa dhe mbesa.

Menu Title