[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Sa e “pafat”, pasi i doli “zogu” Melissa “harron” dhe gjoksin jashtë (Foto)Melissa Reeves bëri bijë dje në rrjet me fustanin e saj, që kur u ngrit papritur tregoi se ajo nuk kishte të mbathura poshtë.

Por Melissa ka befasuar me disa foto të tjera.

Ajo shfaqet sikur e ka harruar gjoksin përjashta padashje.

Ku i dihet mund të ketë qenë edhe vërtet incident….meliMelissa Reeves seen at the Elbrook Annual Gala Ball at Chak 89 on October 30, 2015 in Surrey

Melissa Reeves from Ex on the beach has a wardrobe malfunction in SurreyMelissa ReevesMelissa ReevesMelissa ReevesMelissa Reeves

Menu Title