[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rrokulliset një veturë te “Kroni i mbretit”, ka të lënduarNë magjistralen Prishtinë-Pejë, konkretisht te vendi i quajtur “Kroni i mbretit” është vetaksidentuar një veturë,transmeton Botapress.info

Indeksonline ka siguruar pamjet ku shihet automjeti i rrokullisur. Policia dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Menu Title