[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rrihet një person në Podujevë 

Si pasojë e një mosmarrëveshje, një person është sulmuar  fizikisht në Podujevë.

 

Viktima është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

 

Gjithashtu bëhet e ditur se lëndimet viktima i ka në pjesën e hundës, thuhet në raportin e policisë.

Menu Title