.
×

Rrënqethëse: Me djegën për së gjalli në lufte bashk ….!Ja se si shpëtovaKëtë të diele në emisionin “Kojshia Show” ishte mysafir Rexhep Hoti, nëkryetari i PDK-së dhe Selami Elshani, i mbijetuari i masakrës së Krushes së Madhe dhe i djegur për së gjalli nga paramilitarët Serb./InfoKosova/

Shikoni tregimin rrënqethës të tijë më poshtë nga minuta 41:00. /InfoKosova/.

Video: