[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rrëmbehet një femër në SkenderajNjë femër në Skenderaj është gjetur në një banesë të mbyllur që dyshohet të jetë rrëmbyer, bën të ditur Policia.

Njësitë policore dhe zjarrfikësit kanë arritur ta hapin banesën ku është gjetur edhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike ndërsa viktima ka pranuar trajtim mjekësor.Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme.

Menu Title