[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rrahje në Drenas, pesë të arrestuarPesë persona janë arrestuar në Çikatovë të vjetër të Drenasit pasi janë rrahur mes vete shkaku i një aksidenti trafiku.

Gjashtë persona janë lënduar dhe kanë marrë trajtim mjekësor në QKUK, ndërsa pesë prej tyre janë dërguar në qendrën e mbajtjes.

I dyshuari i gjashtë po vazhdon trajtimin në spital dhe po mbikëqyret nga policia pasi me vendim të prokurorit edhe ai është i ndaluar.

Menu Title