[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rrahje massive mes arabëve në Konferencën Rajonale për çështjen e Katarit (VIDEO)Eskalon situata në Konferencën Rajonale për çështjen e Katarit, ku mernin pjesë zyrtarë politik nga Arabia Saudite, Vendet e Gjirit, dhe Katarit. Ata u përfshinë në përleshje masive ndërmjet vete gjatë punimeve në Konferencën Rajonale për çështjen e Katarit, shkruan Botapress.info

LAJMI I FUNDIT: Eskalon situata në Konferencën Rajonale për çështjen e Katarit, ku mernin pjesë zyrtar politik nga Arabia Saudite, Vendet e Gjirit, dhe Katarit..#foltash#shpërndaje

Publiée par Foltash sur Vendredi 16 juin 2017

 

Menu Title