.
×

Rrahje masive në Fushë Kosovë 

Djë në fshatin Grabovc të Fushë-Kosovës ka ndodhur një rrahje mes pesë personave. Raportohet se tre prej tyre kanë pësuar lëndime trupore të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor.
Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe sekuestruar një thikë e cila dyshohet të jetë përdorur në rast.

“Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar dhe rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt”, ka njoftuar policia.