[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rrah motrat e tij të mitura në Vushtrri, njëra tenton të bëj vetëvrasje 

Një person i moshës së mitur ka përdorur forcë fizike ndaj motrave të tij të mitura.

Si pasojë e kësaj, policia njofton se njëra  nga motrat ka tentuar të bëjë vetëvrasje.

Viktima është dërguar ne QKUK për tretman mjekësorë dhe sipas mjekëve viktima tani është jashtë rrezikut për jetë.

Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Menu Title