.
×

Rozana Radi me doktorin që i “shëroi” këmbën (Foto)Prezantuesja e mirënjohur, Alketa Vejsiu, çdo herë dinë të jetë shumë e ëmbël para ekranit.

Është show televiziv “Dance with me”, që ajo e drejton me aq dashuri dhe përkushtim, transmeton Indeksonline.

“Rozana me doktorin qe i sheroi kemben “in love” komplet dhe une me Sabriun duke kercyer per qejf”, është mbishkrimi i fotos që ka postuar Alketa.