[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ronela Hajati tregon fobinë e saj më të madheKëngëtarja Ronela Hajati vazhdon të mbetet një emër shumë i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi, Ronela iu ka dhënë mundësinë ndjekësve të saj që t’i tregojnë asaj një sekret të tyrin, dhe ajo më pas do ta komentonte.

Një nga ndjekësit i ka shkruar asaj se ka fobinë se ka fobi lartësinë dhe errësirën, teksa pyeste këngëtaren për fobinë e saj.

“Lartësinë tmerr, errësirën e kam qejf”, ka qenë kundërpërgjigja e këngëtares Hajati, duke treguar kështu se cila është frika e saj më e madhe.

Menu Title