[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ronela Hajati bën deklaratën shokueseRonela Hajati ka habitur me mbishkrimin që ia la videos së fundit në Instagram. Ajo ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, ku u shfaq me kapele dhe shallë të bardhë.

Ajo habiti të gjithë me mbishkrimin që ia la me shaka videos, ku shkruan “Sapo e bëra ADN-në dhe më doli se jam 100 për qind k**vë”.

Për ndryshe, “MVP” titullohet projekti i fundit muzikor nga Ronela Hajati, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.

View this post on Instagram

I just took a DNA, turns out im 100% that b*tch! ?

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Menu Title