.
×

Ronaldo “kap” Irinan duke vjedhur pantallonaCristiano Ronaldo ka zbuluar një histori interesante të lidhjes së tij me bukuroshen ruse, Irina Shayk.

Më i miri i botës, gjatë një interviste, ka akuzuar të dashurën e tij, për vjedhje, të pantallonave të këtij të fundit.

“Irina vjedh pantallonat e mija. Kohëve të fundit, kam shikuar në dollapin e saj, dhe pash shumë palë të pantallonave të mija atje”, deklaroi Ronaldo.

Përndryshe Ronaldo dhe Irina, janë ndër çiftët më të famshëm në botë.