.
×

Ronaldo dhe El Shaarawy shënojnë gola të bukur në miqësoreCristiano Ronaldo realizoi një gol të bukur kundër Milanit në Dubai.

Anëtari i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, arriti të realizojë një gol të bukur në sfidën kundër Milanit.

Portugezi realizoi pas asistimit nga Jese për ta ngushtuar në 2:1 epërsinë e rossoenrëve.

Gol të bukur në këtë sfidë shënoi edhe Stephan El Shaarawy për 2:0. Rezultati tani është 3:1 në të mirë të Milanit.