.
×

Rita Ora shpreh publikisht dashurinë për…Rita Ora ka pranuar që ka femër model Kate Moss.

Ajo ka mbërritur në Los Angelos me një bluzë T-shirt e cila kishte të kopjuar në pjesën e përparme fytyrën e modeles Kate Moss.

Këngëtarja shihet me një pëllush krahëve, gjë që nuk e ka penguar të tregojë publikisht që Kate është e preferuara e saj.

Rita Ora dhe Kate janë mikesha dhe janë spikatur në disa festa të përbashkëta dhe së fundmi në restorantin Mayfair ku u prezantua kompleti i ri i gotave të shampanjës në nder të 25-vjetorit të Kate Moss në industrinë e modelingut.

Rita Ora ka dhënë një performancë shpërthyese në fillim të kësaj jave në eventin Jingle Ball në Minnesota ku më vonë iu bashkua edhe Iggy Azalea.