[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rita Ora merr dhuratë të kushtueshme në prag të KrishtlindjeveJemi në prag të festave të fundvitit dhe fryma e tyre po ndihet gjithandej. Këngëtarja shqiptare Rita Ora tashmë ka pranuar dhuratën e parë para festës së Krishtlindjeve e që është një aksesor dore të markës “Cartier”.

Rita ka ndarë me adhuruesit një imazh ku edhe ka falënderuar “Cartier” për dhuratën.

“Dhurata e hershme e Krishtlindjeve”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e fotografisë.

Menu Title