.
×

Rita Ora e ndez Prishtinën me “Vallen e Shotës” (Video) 

Botapress, 17 Shkurt – Ka filluar koncerti i Rita Orës në Prishtinë për dhjetë vjetorin e Pavarësisë.

 

Befasia për publikun shqiptar nga Rita Ora ishte një miksim i “Valles së Shotës” me këngë të saj, transmeton Koha.net.

 

Ajo gjithashtu edhe ka vallëzuar duke elektrizuar publikun në kryeqytetin e Kosovës për dhjetë vjetorin e Pavarësisë.

 

“I Will Never Let You Down” dhe “Shine Your Light”, ishin këngët hapëse të koncertit të Rita Orës.

 

 

PER VIDEO KLIKO KETU