[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rita Ora drejt Francës, nëna i bën komentin epik!Këngëtarja shqiptare Rita Ora sot ka publikuar imazhe ku ka treguar se është duke shkuar në festivalin e Kanes.

Ajo ka pozuar para avionit të saj.Rita, ka marrë komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat e saj duke i uruar fluturim të mbarë.Edhe nëna e saj Vera Ora i ka lenë një koment qesharak.

‘Ndalo Rit ke harruar për të pastruar enët këtë mëngjes‘, ka shkruar nëna e saj.

Menu Title